Çağrı Merkezi & Whatsapp: 0 850 550 35 65

Sapanca Bungalov Ev Tasarımlar

Sapanca Bungalov Ev Tasarımlar

Sapanca Bungalov Ev Tasarımları

Bungalov , genellikle Hindistan’da bulunan bir prefabrik konut türüdür. Tipik olarak betonarme olarak inşa edilirler ve rustik bir kabine benzerler. Sapanca bungalov evler , tek katlı veya çok katlı olan geçici veya kalıcı bir yapı olabilir. Bungalovlar, öncelikle Batı Hindistan ve Güney Hindistan’da bulunan farklı bir mimari biçimidir, ancak Hindistan’ın diğer bölgelerinde de yaygındır. Bazı insanlar bungalovları misafirhane, ofis ve mağaza, tatil evi veya gelin yatak odası ve çiftliklerdeki aileler için kulübe olarak kullanır. Bungalovlar temel barınma, konfor ve mahremiyet sağladığından birçok farklı ihtiyaç için gereklidir.

Bungalov, ön ve yan verandası olan üç katlı bir konuttur. Birinci kat zemin katıdır ve ana giriş, mutfak, yemek alanı ve oturma odasını içerir. İkinci kat birinci katın üzerindedir ve aile üyeleri için yatak odaları, banyo ve giysi, mobilya ve diğer eşyalar için depolama alanı vardır. Üçüncü kata sarmal bir merdivenle erişilir ve depolama veya çocuklar için oyun odası olarak kullanılan bir çatı katı vardır.

Sapanca Bungalov Ev Kaç Bölümden Oluşur ?

Bungalov evler genellikle üç ayrı bölümden oluşur, zemin kat, birinci kat ve ikinci kat. Her bölümün, her birini benzersiz kılan kendine özgü özellikleri vardır. Örneğin, birinci kat tipik olarak pencerelere sahipken, ikinci kat tipik olarak ayrı odalara açılan kapılara sahiptir. Ek olarak, sallanan sandalyeli bir ön sundurma binanın önünü çevrelerken, koltuklu bir yan sundurma, yana bakan sundurmayı çevreler. Bu ekstra özellikler, bungalovları insanların yoğun bir günün ardından gevşeyebilecekleri davetkar alanlar haline getirir.

Sapanca Bungalovlar genellikle konforlu ve çevredeki ortamlara kolayca uyum sağlayan davetkar yapılardır. Örneğin, Batı bungalovlarında, sakinlerin dışarıda yemek yerken çevrelerinin tadını çıkarabilecekleri minderli koltuklara sahip ön verandalar vardır. Buna ek olarak, sıcak havalarda aile üyelerinin dinlenebilecekleri yan verandalara bakan koltuklara sahip yan porselenler var. Bungalovlar aynı zamanda her ortama uyum sağlayan klasik görünümlü estetik yapılardır. Yeşil çimenli alanlara zıt kırmızı tuğla veya taş duvarlarla kırsal alanlarda güzel görünüyorlar. Eski binaların baskın olduğu kentsel alanlarda, sapanca bungalov ev genellikle tarihi çevreleriyle iyi uyum sağlar, çünkü rustik görünümleri kentsel ortamlara çok uygundur.

Paylaş :

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız bungalov evi bulamadınız mı ?

Sizin için , biz bulalım !

Copyright © 2024 | Bungalovevim.com | MyBuss Time Travel markasıdır | Türsab No: A-9510 | Bungalov Evleri | Tiny House | Villa | Sapanca Bungalov Evleri | Mersin Bungalov Evleri