Çağrı Merkezi & Whatsapp: 0 850 550 35 65

En Beğenilen Bungalov Evler

En Beğenilen Bungalov Evler

Ortamın ısı yalıtımını sağlamak için ahşap ve diğer yalıtım malzemeleri kullanılarak özellikleri artırılabilir. Çeşitli malzeme ve izolasyonla yapılmış bungalovların farklı modelleri ve fiyatları bulunmaktadır. Modellerin fiyatı, özellikler ve hacim gibi faktörlere bağlıdır.

Bungalov Ev Boyutları

Bungalov evlerin boyutları nihai modelin belirli ölçü aralıkları içinde olsa da kişiye göre belirlenebilir. Çekirdek ailelere veya kişisel kullanıma uygun 1+1 orta boy modeller olduğu gibi büyük metrekareli çok katlı modeller de mevcuttur. 2 ve 3 katlı ahşap ev modelleri, geniş ve kalabalık aileler ve geniş bir yaşam alanına ihtiyaç duyan müşteriler için idealdir. 2 veya 3 katlı binalar kişilerin isteklerine ve bütçelerine göre ayrılmaktadır.
Katlar arasında isteğe bağlı olarak odalar dağıtılabilir. Hazır modellerin yanı sıra müşteri tercihlerine göre yeni mimari modeller de çizilebilir. Tavan arası, bu ahşap binaların tasarımına eklenebilir. Veranda, pencereler ve balkonlar gibi harika yapılar eklenebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Camekana dönüşen balkonda sevdiklerinizle çay içebilir, kışın kar yağışını izlerken kestane pişirebilirsiniz.
Ahşap, doğal bir malzeme olduğu için yapım süresi betonarme yapılara göre çok kısadır. Ayrıca, geri dönüştürülmüş ahşap malzemeler kullanılırken yangından korunmaya özel dikkat gösterilmelidir. Tadilat gerektiğinde, usta bir marangoz kiralamanız gerekebilir. Özel bakım gerektiren ahşap yapılar tüm hava koşullarına uzun süre dayanabilmektedir.

Bütçenize Uygun Bungalov Evler

Antik çağlardan beri beğeni toplayan bungalov evlerin fiyatı evin özelliklerine göre belirlenir. Uzun süreli ayakta kalabilen bu binaların ana yapı malzemesi ahşaptır. Doğal malzemelerle sağlıklı bir ortam sağlar. Ahşap, yapısal olarak betondan daha güçlüdür ve nesiller boyu ayakta kalabilir.
Özellikleri ve dayanıklılığı ile beğeni toplayan ahşap ev, zorluklardan uzak, sağlıklı, huzurlu ve konforlu bir ortam sunuyor. Üçgen bungalov fiyatları evdeki oda sayısına, metrekare sayısına, kat sayısına, yapımında kullanılan malzemelere, yapılan ahşabın cinsine, evin hareketli olup olmamasına göre değişmektedir. Verandalı, balkonlu, hazır veya özel tasarım olmasına göre değişkenlik gösterir.
Klasik üçgen bungalov ev seçenekleri arasında bütçenize uygun bir model bulmak için öncelikle hangi özellikleri istediğinize karar vermelisiniz.

Paylaş :

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız bungalov evi bulamadınız mı ?

Sizin için , biz bulalım !

Copyright © 2024 | Bungalovevim.com | MyBuss Time Travel markasıdır | Türsab No: A-9510 | Bungalov Evleri | Tiny House | Villa | Sapanca Bungalov Evleri | Mersin Bungalov Evleri