Çağrı Merkezi & Whatsapp: 0 850 550 35 65

Bungalov Evlerin Ortalama Fiyatları

Bungalov Evlerin Ortalama Fiyatları

Bungalov, tatilini doğayla baş başa geçirmek isteyenlerin tercih ettiği bir konsepttir. Son yıllarda yaygınlaşan tek katlı evler, Türkiye’nin hemen her bölgesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Birçok 5 yıldızlı tesis, lüks iç mekanlara sahip bungalovlar inşa ederek misafirlerini karşılamaktadır.

İstanbul’a Yakın Bungalov Evler

İstanbul’daki bungalovlar çoğunlukla şehir merkezinin uzak bölgelerinde yer almaktadır. Doğanın kalbinde, ormanın ortasında ve sessiz olan bu ahşap evler, özellikle tatiller için en güzel anları sunuyor. Yöresel lezzetleri tatmak, doyurucu bir akşam yemeğinin tadını çıkarmak ve günü huzurlu bir Pazar kahvaltısı ile bitirmek için Ağva nehir kıyısında yer alan bungalov evi tercih edebilirsiniz. Tek katlı evler arasında en çok Ağva El Rio ve Ağva Nehir Evi öne çıkıyor. Ağva Nehir Evi, müşterilerden genel olarak yüksek puan almış bir bungalovdur.

Sahilde dalgaların sesiyle dinlenmek ve şehirden uzaklaşmak istiyorsanız Şile Bungalov Evleri size huzur verecektir. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen Şile bungalovları, gündüzleri deniz ve kumun romantik manzarasını, geceleri yıldızları seyretmeyi ve dalgaların sesini sizlere sunuyor.

Bolu Bungalov Evler

Bungalov evlerini tercih edebileceğiniz illerden bir tanesi de Bolu’dur. Bolunun eşsiz manzarası ile bungalov evinde tatil yaşamanın tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bungalovların çoğu, doğal güzelliklerin bulunduğu yerlerde ve ormanın içinde yer almaktadır. Bolu’daki hemen hemen tüm popüler tatil beldelerinde bungalov modelleri bulunmaktadır. Özellikle yemekleriyle ünlü Yedigöller, Kartepe ve Mengen bungalovlarında konaklayabilirsiniz. Abant Gölü Milli Parkı yakınlarındaki bölgede doğa dostu bungalovlar da bulunmaktadır. Bu güzel ahşap yapılar aynı zamanda şömine ve jakuzi gibi olanaklar da içermektedir.

Bolu bungalovlarından en önemlisi Mengen mevkiinde bulunan Habitat Mesire Bungalov Evler‘dir. Ormanın ortasında yer alan bu evler size kendinizi bir peri masalında gibi hissettirecek. Sahildeki Habitat bungalov evleri, konaklamak ve iyi vakit geçirmek için en iyi yerlerden biridir. Yine Mengen bölgesindeki Nesilce Tatil Köyü, tek katlı evler sunan üreticilerden biridir. Kışın sıcacık şöminesi ve Türk sinemasından çıkan atmosferi ile hafta sonu tatilleri için en iyi seçeneklerden biridir.

Paylaş :

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız bungalov evi bulamadınız mı ?

Sizin için , biz bulalım !

Copyright © 2024 | Bungalovevim.com | MyBuss Time Travel markasıdır | Türsab No: A-9510 | Bungalov Evleri | Tiny House | Villa | Sapanca Bungalov Evleri | Mersin Bungalov Evleri