Çağrı Merkezi & Whatsapp: 0 850 550 35 65

Bungalov Evlerin Kullanımları Nasıl ?

Bungalov Evlerin Kullanımları Nasıl ?

Bungalov Evlerin Kullanımı Nasıl ?

Bungalov, aslen Hindistan’dan gelen bir ev türüdür. Bungalov kelimesi, Hintçe ‘konut’ anlamına gelen bungal kelimesinden gelir. Dünyanın birçok ülkesinde bulunan düşük maliyetli, yapımı kolay bir konuttur. Bungalovlar tipik olarak bir ila üç katlıdır ve önlerinde iki arabalık bir garajı vardır. Yapımı ve bakımı kolay oldukları için kasabalarda veya şehirlerde çalışanlar arasında popülerdirler. Ayrıca, hem iç hem de dış yaşam alanları için alan sunarlar.

Bungalov ev, ön ve arka kapıları olan bir veya iki katlı bir evdir. Dış duvarlar genellikle desenli veya tuğla kaplama, iç duvarlar ise yatay veya lambri kaplama ahşap levhalarla kaplanmıştır. Çatı genellikle ya konik ya da kesik pişmiş toprak kiremitlerle kaplanırken, garaj kapısı genellikle dekoratif demir işlerle süslenmiştir. Her bungalov evi, çeşitli amaçlar için kullanılabilecek birden fazla odadan oluşur. Örneğin, evin ön kısmında bir aile yaşayabilirken, kiracılar evin arka kısmını dükkan veya başka amaçlar için kullanabilirler.

Bungalov Tatil Otelleri

Bungalovlar diğer evlerle aynı şekilde inşa edilmiştir; ancak, diğer evlerin çoğuna kıyasla daha düşük maliyetler için inşa edilmişlerdir. Tüm yapı malzemeleri düşük maliyetle satın alınabildiği ve birçok kez yeniden kullanılabildiği için bakımları da kolaydır. Bu özellikler, bungalov evleri, fazla parası olmayan düşük gelirli insanlar için ideal kılar. Kiracılar ayrıca iç duvarlar ve kapılar ekleyerek bungalovlarını çok odalı dairelere kolayca dönüştürebilirler. Bu da hem açık hem de kapalı yaşam alanları için alana sahip olmayı mümkün kılar. Evler her açıdan sizlere ekonomik bir imkan getirisi sunmayı başarıyor ve avantajları sağlıyor.

Bungalovlar, tatil evlerinden ofislere, çok odalı konut ünitelerine kadar çeşitli amaçlarla kullanılabilen çok yönlü yapılardır. Çoğunda iki yatak odası ve iki banyo bulunduğundan, özellikle kapalı çalışma alanları için alan sağlamada iyidirler. Bununla birlikte, birçoğunun dışarıda verandası veya balkonu olduğundan, bungalovlar açık alan sağlamada da iyidir. Bungalov evlerin bakımı kolay ve satın alınması ucuz olduğu için, insanlar ekstra alan ve kira geliri için birden fazla ev sahibi olma eğilimindedir.

Paylaş :

Aradığınız bungalov evi bulamadınız mı ?

Sizin için , biz bulalım !

Copyright © 2024 | Bungalovevim.com | MyBuss Time Travel markasıdır | Türsab No: A-9510 | Bungalov Evleri | Tiny House | Villa | Sapanca Bungalov Evleri | Mersin Bungalov Evleri