Çağrı Merkezi & Whatsapp: 0 850 550 35 65

Bungalov Evlerimiz !

Bungalov Evlerimiz !

Bungalov evler , dairelerin gözden düşmesiyle vatandaşlar farklı konut seçeneklerine yöneldi. Ağırlıklı olarak maliyet nedenleriyle prefabrik evler dikkat çekiyor, ancak diğer seçenekler de araştırılıyor.

 Vatandaşların tercihleri ​​arasında yer alan evlerden biri de bungalovlardır. Peki bungalov ev nedir?

Bungalov Ev Nedir?

En geniş açıklamasıyla bungalov, ana yapı malzemelerinin ahşap ve kereste olduğu tek katlı bir binadır. Bu tip yapı ile inşa edilen evlerin girişinde genellikle küçük bir balkon bulunur. Son zamanlarda ağırlıklı olarak dağlarda ve kampçılıkta kullanılan tek katlı evler bazı bölgelerde yaşamak için de kullanılmaya başlandı. Ancak, çoğunlukla kullanım amacı tatil için olmaktadır. Çoğu tek katlı olmasına rağmen Bungalovlar iki katlı olarak da inşa edilebilir.

Türkiye’de bungalovlar son yıllarda eğlence sektörünün gelişiminde yeni bir trend olarak her geçen gün büyümektedir. Doğayla iç içe dinlenmek isteyenlerin gözde mekanlarından biri olan bungalov evler, düşük fiyatıyla bile dikkat çekiyor. Bungalovlara olan talep sürekli artıyor ve şehir hayatından uzakta sakin bir tatil geçirmek isteyenler için uygun bir yer sunuyor.

Bungalov Evlerin Sıklıkla Kullanıldığı Yerler

Bungalovlar doğa turizmi için cazip olduğu için genellikle güzel manzaraya sahip alanlarda kullanılmaktadır. Kış ve doğa turizminin yapıldığı Karadeniz bölgesinde bungalovlar daha sık kullanılmaya başlandı. Ege ve Akdeniz bölgelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bungalov Ev İnşaatı

 Bungalov inşaatı çok hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Özellikle betonarme gibi yapılara göre çok kısa sürede inşa edilirler. Bungalov evin inşası için zeminde beton kullanılabilir ancak bu tercih edilen bir yöntem değildir. Tam teşekküllü bir bungalov evin yapımında ortalama 50 cm yüksekliğinde bir zemin oluşturulmakta ve evin kısa sürede tamamlanması için ahşap kullanılmaktadır. Ana çerçeve çıkarıldıktan sonra çatı imalatı yapılır ve çatının tamamlanması ile birlikte iç bölümdeki detaylar da tamamlanır.

Bungalov Ev Fiyatı

 Bungalov evleri fiyatı diğer yapı malzemelerine göre çok ucuzdur. Bungalov fiyatları tasarım detaylarına, yapı büyüklüğüne ve teras talebine göre değişmekle birlikte hemen her bütçeye uygun  fiyatlar bulunmaktadır. Hal böyle olunca bungalovların net bir fiyat avantajı var.

Paylaş :

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız bungalov evi bulamadınız mı ?

Sizin için , biz bulalım !

Copyright © 2024 | Bungalovevim.com | MyBuss Time Travel markasıdır | Türsab No: A-9510 | Bungalov Evleri | Tiny House | Villa | Sapanca Bungalov Evleri | Mersin Bungalov Evleri