Çağrı Merkezi & Whatsapp: 0 850 550 35 65

Bungalov Evleri Konforu

Bungalov Evleri Konforu

Bungalov veya bungalov ev, Hindistan ve Güneydoğu Asya’da bulunan bir ev türüdür. Açılı çatıları ve açık hava iç mekanları ile ayırt edilirler. Bungalovlar, turistler arasında popüler oldukları Güney Amerika’da da yaygın olarak bulunur. Çoğu bungalovun iki katı ve bol miktarda doğal ışık alan bir ön verandası vardır. Bu doğal ışık, geceleri çevrenizi görmenizi sağlar ve günlük aktivitelerinizin tonunu belirler.

Tipik bir bungalovun dış cephesi tuğla, kiremit çatı ve ahşap pencerelerdir. Küçük, bakımı kolay ve yaşaması rahattır. Çoğu bungalovun ikinci katında birden fazla yatak odası ve banyo bulunur. İkinci kat bazen açık havadır, böylece hazırlanırken manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Bungalovlar, oyun alanları ve oyuncaklar için bolca alana sahip oldukları için küçük çocuklu aileler için de idealdir. Bazı bungalovlar, evinizi temiz ve düzenli tutmanıza yardımcı olabilecek evcil hayvanlar için bile yapılmıştır.

Bungalov Evlerin Yapı Malzemeleri ve Özellikleri Nedir ?

Bungalovlar düşük bütçeli insanlar için iyi bir seçenek. Çoğu malzeme ucuz olduğu için inşa edilmesi kolaydır. Ayrıca, çoğu el işi minimum araç gerektirir ve bu da evinizin iç dekorunu özelleştirmeyi kolaylaştırır. Uzman bir ressam kiralamak zorunda kalmadan bungalovunuzun dışını bile boyayabilirsiniz. Bungalov evler, içinde kalacak kadar rahat, ancak kolayca yönetilebilecek kadar küçük olduklarından, aynı zamanda popüler kiralık mülklerdir.

Bungalovların, Malezya’daki kampong evleri, Kanada ve Avustralya’daki dağ evleri ve Japonya’daki tsukiya gibi farklı ülkelerde çeşitli takma adları vardır. . Amerikan Güneyinde, genellikle turistik bölgelerin dışında bulundukları yerel evler olarak da adlandırılırlar. Bu terimler, bungalovların inşaat endüstrisi dışında nasıl kullanıldığını ifade eder; insanlar onları bahçe işleri veya ticari girişimler için geçici evler veya müştemilatlar olarak kullanır.

Bungalov ev, dünyanın çeşitli yerlerinde popüler olan basit ama konforlu bir ev türüdür. Birden fazla yatak odası ve dış mekan alanı sayesinde bakımı kolaydır ve her bütçeye uygundur. Ayrıca bungalovlar, oyun alanları ve evcil hayvanlar için bolca alana sahip olduklarından küçük çocuklu aileler için idealdir. Diğer ülkelerden insanların bu tür evler için pek çok takma adı vardır, bu da bunların geçici konut çözümleri olarak ne kadar yaygın olarak benimsendiğini gösterir.

Paylaş :

Aradığınız bungalov evi bulamadınız mı ?

Sizin için , biz bulalım !

Copyright © 2024 | Bungalovevim.com | MyBuss Time Travel markasıdır | Türsab No: A-9510 | Bungalov Evleri | Tiny House | Villa | Sapanca Bungalov Evleri | Mersin Bungalov Evleri