Çağrı Merkezi & Whatsapp: 0 850 550 35 65

Bungalov Evler ve Butik Oteller

Bungalov Evler ve Butik Oteller

Bungalov ev, pek çok kişinin tatil hayallerini süsleyen, oldukça sıcak ve tatlı bir tema sunan evlere verilen addır. Bu evler, Hindistan ve çevresinde oldukça fazla olmaktadır ve ülkemizde de pek çok kişinin bu tarz evleri beğenmesinden ötürü hızlı bir şekilde yapılmaya başlanmıştır. Bu sebeple ülkemizin farklı bölgelerinde butik bungalov otelleri kurulmuştur. Bu butik bungalov evleri otelleri, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için canla başla çalışmaktadır. Bungalov evlerin fiyatları diğer pahalı otellerde yapılan tatillere göre çok daha uygun olup kişilerin bu evlerde yaptıkları tatiller de diğer tatil çeşitlerine göre daha huzurlu ve dinlendirici olmaktadır. Bu sebeple özellikle son zamanlarda bungalov evler pek çok kişi tarafından tatil olarak en iyi tercihlerden bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır.

Bungalov Otellerinin Özellikleri

Bungalov ev otelleri, müşterilerine pek çok farklı hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında, bungalov evlerin temizliği ve düzeni gelmektedir. Her bir yeni müşteriden sonra bungalov evler çok detaylı bir şekilde temizlenip dezenfekte edilmektedir. Buna ek olarak, yataklarda kullanılan nevresim ve çarşaflar değiştirilip yerine yenileri serilmektedir. Havlu değişimi de mutlaka oteller tarafından günlük bazda yapılmaktadır. Bu nedenle bungalov evler diğer otel tatilleri gibi oldukça hijyenik şartlarda yapılabilmektedir.

Pek çok butik bungalov oteli, müşterilerine yemek hizmetini de ücretsiz olarak sunmaktadır. Bazı oteller yalnızca kahvaltı sunarken, bazıları da ücret farkı ile birlikte iki öğün ya da üç öğün yemeği müşterilerine sunabilmektedir. Bunu ortak bir alanda yapan oteller olduğu gibi bazı oteller de müşterilerin yemeklerini bungalov evleri içerisine özel olarak götürmektedir.

Bungalov evler özellikle yaz ve ilkbahar, sonbahar mevsimlerinde havuzlu çeşitleri ile oldukça rağbet gören evlerdir. Bungalov evlerin önlerindeki havuzlar birden fazla evin kullanımına açık olabileceği gibi özel havuzlu bungalov evleri kiralamak da mümkün olmaktadır. Elbette özel havuzlu bungalov evlerini kiralamak diğer hizmetlerden daha farklı ücret anlamına gelebilir. Bunun için, hayallerinizdeki bungalov ev tatilini sürmek için detaylı bir araştırma ile bungalov ev tercihinizi yapabilirsiniz.

Paylaş :

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız bungalov evi bulamadınız mı ?

Sizin için , biz bulalım !

Copyright © 2024 | Bungalovevim.com | MyBuss Time Travel markasıdır | Türsab No: A-9510 | Bungalov Evleri | Tiny House | Villa | Sapanca Bungalov Evleri | Mersin Bungalov Evleri