Çağrı Merkezi & Whatsapp: 0 850 550 35 65

Bungalov Ev Özellikleri ve Avantajları

Bungalov Ev Özellikleri ve Avantajları

19. yüzyılda İngilizler Hindistan’dayken ucuz ve konforlu evler inşa etmeye ihtiyaç vardı. Artan bu talebi karşılamak için küçük ve ahşap evler inşa edildi. Evler küçük olmasına rağmen çok kullanışlı olma niyetiyle tasarlanmış ve günümüzde birçok ülkede tercih edilmektedir.

Bungalov Ev Özellikleri

Giderek daha popüler hale gelen bungalov evleri çok basit mimariye sahip yapılarıdır. Tamamen ahşap olan bu evler doğa dostu yapıları ile dikkat çekiyor. Doğal malzemelerden yapıldığı için ormanlık alanlarda da yapılabilir. Gerektiğinde bölgeden kolaylıkla taşınabildiğinden problem oluşturmazlar.

Basit mimari yapılarına rağmen en üst düzeyde kullanışlı  yapılardır. İçerisinde çok fazla hareket özgürlüğü yok. Ancak günlük hayatta ortaya çıkan ihtiyaçları en iyi  karşılayan evlerdir. Özel bir yalıtım malzemesi kullanılmamaktadır. Ancak birkaç ekleme ile en soğuk kış günlerini bile atlatabilecek bir yapıya kavuşmuş oluyorsunuz.

Bungalov Ev Avantajları

Tek katlı evlerin en önemli avantajı betonarmeye göre maliyetinin çok düşük olmasıdır. Düşük maliyetinin yanı sıra bakım gerektirmeden uzun süre kullanılmaya devam edecektir. Bu, onu karlı uzun vadeli yatırım haline getirir. Her zaman sıcak ve sevecen görünüme sahiptirler. Ana cephede bazı benzersiz mimari hareketler ile harika görüntüye kavuşabilirler.

Güneş ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlar. Ahşabın özellikleri doğrudan eve iletildiği için, güçlü güneş ışığı alan yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Bungalov evlerin yapımı çok hızlı ve kolaydır. Betonarme bir yapı gibi, inşaat işi birkaç aydan fazla sürmeyecektir. Tamamen doğa dostu yapılardır.

Bungalov Ev Maliyetleri

Ev inşaat maliyetleri dış kaplamalara, çatı kaplama malzemelerine ve iç kaplamalara bağlı olarak değişir, ancak ortalama olarak: 90.000 TL ile 300.000 TL arasında olacaktır.

Bungalov Ev Fiyatları

Stresli bir iş hayatının yükünden kaçmak, günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaşmak ve doğal güzelliği keşfetmek isteyen herkes için tek katlı evler olmazsa olmazlar arasındadır.

 Bungalov evin eşsiz bir doğal güzelliği vardır ve fiyatları bu yapıların yapıldığı bölgeye göre değişmektedir. Tek katlı evlerin fiyatları binanın metrekaresine, oturan kişi sayısına ve alınan hizmetlere göre değişiklik göstermektedir.

Paylaş :

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız bungalov evi bulamadınız mı ?

Sizin için , biz bulalım !

Copyright © 2024 | Bungalovevim.com | MyBuss Time Travel markasıdır | Türsab No: A-9510 | Bungalov Evleri | Tiny House | Villa | Sapanca Bungalov Evleri | Mersin Bungalov Evleri