Çağrı Merkezi & Whatsapp: 0 850 550 35 65

Bungalov Ev ile Tatil Konforu !

Bungalov Ev ile Tatil Konforu !

Bungalov Ev ile Tatil Konforu !

Bungalov, Hindistan kökenli bir ev türüdür. Genellikle kırsal alanlarda bulunan düşük maliyetli ve az bakım gerektiren bir mimari tarzıdır. Bu evler tek veya çok katlı olabilir. Ayrıca bireysel sahiplerin ihtiyaçlarına göre kolayca değiştirilebilirler. Sapanca Bungalov evlerde yaşayanlar, kişiliklerine bağlı olarak onları sevme veya onlardan nefret etme eğilimindedir.

Tipik bir bungalovun ön kapısı, pencereleri ve kapıları, ön verandası, arka kapısı ve/veya basamakları, arka bahçesi, bir iç avlu ve/veya dış veranda ve bir mutfak alanı. Genellikle iki katlıdır ve bir çatı katı vardır ve mahremiyet için bir iç duvarı vardır. Bungalov evler, açık tasarımı sayesinde ferah ve bakımı kolaydır. Diğer malikane tarzlarına kıyasla uygun fiyatta olmaları nedeniyle düşük gelirli sakinler için idealdir. Buna ek olarak, cömert avluları olduğu için açık havada yaşamayı sevenler için mükemmeldir.

Bungalov Evlerin Özellikleri ve Tarihsel Süreci

Bungalovlar, 19. yüzyılda Hint alt kıtasının soylu malikanelerinden doğmuştur. Bu alanlar düşük maliyetli ve düşük gelirliydi, bu da ortalama vatandaş için daha düşük yaşam standartlarına yol açtı. Bununla birlikte, bu alanlar da seyrek nüfusluydu ve kraliyet ailesi arasında geniş arazi mülkiyetine izin veriyordu. Bu, bu alt sınıflar üst sınıflardan tarzı benimsediğinden, İngiliz Hindistan’daki bungalov evlerinde bir artışa yol açtı. Bu evler Hindistan’a yayıldıkça ‘Bengal Evleri’ olarak tanınmaya başladılar. Günümüzde bungalovlar, ekonomik olmaları ve yaşanabilirlikleri nedeniyle orta sınıf veya düşük gelirli aileler arasında popüler olmaya devam etmektedir.

Bungalovlar tipik olarak iki katlıdır ve tavan arası vardır ve mahremiyet için bir iç duvarı vardır. Ayrıca açık tasarımları sayesinde geniş ve bakımı kolaydır. Diğer konak stillerine göre uygun fiyatta olmaları nedeniyle düşük gelirli sakinler için idealdir. Ayrıca, cömert avluları olduğu için açık havada yaşamayı sevenler için mükemmeldir. Tipik bir bungalovda ön kapı, pencereler ve kapılar, ön sundurma, arka kapı ve/veya basamaklar, arka bahçe, iç avlu ve/veya dış veranda ve mutfak alanı bulunur.

Sapanca Bungalov , düşük gelirli ailelerin veya açık havada yaşamayı sevenlerin gözdesi olan bir ev türüdür. Geniş tasarımları sayesinde bakımı kolaydır ve yüksek fiyatlar yerine düşük bakım maliyetlerini tercih eden aileler için idealdir.

Paylaş :

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız bungalov evi bulamadınız mı ?

Sizin için , biz bulalım !

Copyright © 2024 | Bungalovevim.com | MyBuss Time Travel markasıdır | Türsab No: A-9510 | Bungalov Evleri | Tiny House | Villa | Sapanca Bungalov Evleri | Mersin Bungalov Evleri