Çağrı Merkezi & Whatsapp: 0 850 550 35 65

Dupnisa Bungalov & Glamping | Kırklareli Bungalov

Kırklareli / Kofçaz /

Bungalov
Tiny House
Kırklareli Şehir 20
m2
1+0 Oda Sayısı Yok Isınma Tipi

Açıklama

Kırklareli bungalov evleri listesinde olan Dupnisa Bungalov Otel ve Glamping Kırklareli şehrinin İğneada ilçesinde yer almaktadır. Çadır kampı, karavan kampı yapabileceğiniz, bungalow odalarda kalabileceğiniz glamping ve kamp işletmelerinden bir tanesidir. Dupnisa bungalov işletmesi  tesisi içerisinde, bungalov evler, kamp hizmeti ve çadır kampı, hazır glamping çadırları hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca tesis içerisinde yüzme havuzu da bulunmaktadır.

İşletme içerisinde kamp olanakları bulunmaktadır. Ortak wc, ortak duş, restoran, elektrik kamp olanakları arasında.Bu arada Çift olarak gidecek misafirlerin evlilik cüzdanı olması gerekmektedir. Tesis çocuklu aileler için uygundur. Tesise evlilik cüzdanınız ile gitmeniz gerekmektedir. Doğa severlerin ruhunu dinlendirmek ve stres atmak için ideal bir seçenek olan bu tesiste, konaklama birimleri tamamen doğal malzemelerle inşa edilmiş, modern ve konforlu bir tasarıma sahiptir

Tesis, birbirinden farklı özelliklere sahip 15 adet bungalov evi, 4 adet glamping çadırı, 1 adet yel değirmeni odası ve 1 adet taş evi ile konuklarını ağırlar. Bungalov evlerinde 2-4 kişilik konaklama kapasitesi mevcuttur.  Ücretsiz Wi-Fi gibi standart olanaklar sunulmaktadır. Glamping çadırları ise özel tuvaleti, buzdolabı ve güneş enerjisiyle çalışan ışık sistemleriyle donatılmıştır. Yel değirmeni odası ve taş evi ise tarihi dokuya sahip özel konaklama birimleridir.

Dupnisa Bungalov Otel ve Glamping’de doğayla iç içe bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Tesiste doğa yürüyüşleri, bisiklet turları, at binme, jeep safari, dalış gibi aktivitelerle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca, tesiste özel olarak hazırlanmış alanda kamp ateşi keyfi yapabilir, doğal göletlerde yüzme imkanından faydalanabilirsiniz. Tesis, konuklarına sabah kahvaltısı, açık büfe öğle ve akşam yemekleri gibi birçok seçenek sunar. Taze sebzelerin kullanıldığı organik ürünlerin ağırlıkta olduğu yemekler, lezzetli ve sağlıklı seçenekler sunar.

Dupnisa Bungalov Evleri ve Glamping, hem aileler hem de arkadaş grupları için uygun bir tatil alternatifi sunar. Çevredeki doğal güzelliklerle iç içe, huzurlu bir tatil için tercih edilebilir. Kirklareli bölgesinde konaklama tercihi yapacaklar için, doğa ile iç içe, modern ve konforlu tasarımıyla Dupnisa Bungalov evler ve Glamping önerilebilir.

Aradığınız bungalov evi bulamadınız mı ?

Sizin için , biz bulalım !

Copyright © 2024 | Bungalovevim.com | MyBuss Time Travel markasıdır | Türsab No: A-9510 | Bungalov Evleri | Tiny House | Villa | Sapanca Bungalov Evleri | Mersin Bungalov Evleri